Fener + Saat (El Feneri)

Android için El Feneri Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.8 MB
  • Version 1.1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Flashlight + Clock
Fener + Saat (El Feneri) uygulaması; Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek karanlıkta kaldığınız anlardan size ışık olup aydınlatacak olan aynı zamanda da saat uygulaması ile zamana hakim olmanızı sağlayacak mük

Fener + Saat (El Feneri) uygulaması; Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek karanlıkta kaldığınız anlardan size ışık olup aydınlatacak olan aynı zamanda da saat uygulaması ile zamana hakim olmanızı sağlayacak mükemmel bir uygulamadır.

Kolay kullanım özelliğine sahip olan bir menü kullanılarak geliştirilmiş olan Fener + Saat (El Feneri) uygulaması, bu özelliğe sahip olması sayesinde siz kullanıcılara keyifli bir kullanım sunmuştur. Uygulamanın şık bir arayüze sahip olması da tercih edilmesinde geçerli bir sebep olmuştur.

Uygulamayı piyasada bulunan benzer el feneri uygulamalarından ayıran bir özellik de uygulamanın size bir de saat özelliği sunmasıdır. Uygulama, karanlıkta kaldığınızda etrafınızdaki büyük bir alanı oldukça parlak led ışık ile aydınlatmanızı ve aynı anda da ekranda bulunan saat özelliği ile saati öğrenmenizi sağlamaktadır. Cihazınızda çok az yer kaplayacak olan bu mükemmel uygulamayı Android cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Fener + Saat (El Feneri) indir